piątek, 6 kwietnia 2012

24. Marcowe urodziny i konkurs.

Cóż za wspaniały przedświąteczny czas, kiedy to z racji bycia studentem mam więcej czasu dla siebie:) I tak oto przyszło mi nadrobić zaległości blogowe...

Czas i pora przedstawić bohaterów marcowych upominków! Prezenty wręczone, można więc publikować. I tak oto dla ukochanej Mo powstały bransoletka, trzeci w moim życiu wąż, oraz PIERWSZE kulki:

Kulki niemożebne krzywuski, ale chwalę się bo to kulki dziewicze:D Na drewnianym koraliku ze starego jak świat żyrandola z nowego mieszkania Mo:) Czysty recykling!

Do Kasi natomiast pojechały kolczyki, szydełkowy kawałek sznura, także jeden z pierwszych moich koralikowanych tworów. Mam takie zaległości! A nowe prace czekają na lepsze czasy i niekiedy obfotografowanie.A na koniec może i najważniejsze: Giełda Minerałów i Biżuterii ogłosiła na swoim fanpejdzu facebookowym konkurs, w którym do wygrania jest.... stoisko bezpłatne na ich imprezie w Warszawie 20 i 21 kwietnia! No i głupia bym była nie biorąc w takiej okazji udziału:)) Toteż zamieściłam na ich tablicy zdjęcie swego świeżutkiego wyrobu i ZBIERAM LAJKI. Zatem każdego odwiedzającego mój blog proszę:

1)wejść tu: -KLIK-
2) pod zdjęciem kliknąć 'LUBIĘ TO'
3) a jak byłby ktoś tak miły udostępnić do polajkowania dla znajomych:))

5 osób z największą ilością 'lubie to', przechodzi do 2 etapu, gdzie dżury wyłoni zwycięzcę... Także liczę na Was kochani! Koniec głosowania 15 kwietnia, a wyniki 17. Mam nadzieję że będę mogła się tu pochwalić:)I życzę wszystkim spokojnych i kochanych świąt Wielkiej Nocy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz