niedziela, 20 maja 2012

29. Bransoletki

W zieleni:) Dziś się doczekały, a czekały dłuuuuugo:

Leśna wróżka
 

i  Marzenie żony leśniczego:Ale mnie poniosła dziś fantazja nt. nazewnictwa :D Ciągle tylko o lesie, może to dlatego że jest już tak zielono i pięknie a ja dalej nie mogę wyjść z podziwu.... No cóż dzisiaj szybko bo za chwilę poniedziałek... Na koniec zdjęcie z wczorajszej Nocy Muzeów w Warszawie, Royal Łazienki:

To zdjęcie robił Mateusz, nie ja, więc jest ładne:))


piątek, 11 maja 2012

28. Powrót do korzeni!

 A dokładnie do tego od czego pół roku temu zaczynałam:) Przed kiermaszem oprócz poprzednio pokazanych kuleczek, wykonałam jeszcze dodatkowe szydełkowe kolczyki na obręczach. Nowe są ażurowe, te pełne były już na blogu, ale skoro już robiłam zdjęcia... niechaj będą:))

oj... jedne mi umknęły..żółte bliźniaki ażurowych zielonych. No to następnym razem.


Wszystkie dostępne:)

PS. Dziś przyszła kolejna paczuszka toho... mój portfel jest już jedną nogą w grobie, ale ja zawzięcie wzięłam się do roboty:) Powiem tylko: Ahojj! Follow me at facebook;)

środa, 9 maja 2012

27. Kuleczaki

Matko i córko, co za świat! Ledwo skończyła się majówka, już zbliża się kolejny weekend, roboty masa, czasu mało, chęci wielkie aczkolwiek sił coraz mniej... Kilka kulek przed niżej wspomnianym kiermaszem poczyniłam, no to chyba je czas przedstawić. Ilustracje świetnie pokazują moją przegrywaną wojnę z aparatem. Proszę wybaczyć mi brak profesjonalizmu, może kiedyś będzie lepiej, póki co wstawiam takie tam nietęgie, aczkolwiek chciałam bardzo!

na początek najlepsze, w nocy robione leśne ludki:


mszaki:


i limonki:Leśne ludki i maszaki były wykonane na drewnianych kulkach 1,2 cm a Limonki na kulkach 1,4cm.


Od Karolki, kiermaszowej koleżanki dostałam takie oto piękne wyróżnienie:)Dziękuję za uznanie:) Polecam jej broszki, lepszych satynowych róż nie znajdziecie nigdzie!


Ja zaś wyróżniam:
1.Małgorzatę
2.Skrzydlatą głowę
3.April

No i szczerze powiem że tylko 3 nadmienię, ponieważ zgodnie z zasadami mam zamieścić osoby które nie mają jeszcze 200 obserwatorów.

Podziwiam Was dziewczyny i śledzę wasze dzieła od jakiegoś czasu! Pięknie tworzycie:)